Токарна обробка бронзи

Виконуємо обробку бронзи на токарних верстатах з високою точністю.

Замовити послугу

  Компанія «MAGNET» вирізняється якістю робіт у сфері машинобудування, надаючи високоточні послуги з металообробки. Одним із напрямків нашої діяльності є послуги токарної обробки бронзи . Володіючи глибоким досвідом та навичками роботи з кольоровими металами, наші оператори здатні створювати точні вироби будь-якої складності за відповідними кресленнями. Ми використовуємо передові технології для обробки бронзи на токарному верстаті, у тому числі надаємо послуги на ЧПУ. Усі роботи проводяться на агрегатах європейського виробництва, тому готові вироби відрізняються якістю.

  З якими видами сплавів бронзи проводиться обробка на верстаті токарному ЧПУ в компанії «Магнет»?

  Метал надходить виробництва у вигляді металу, основні властивості якого визначають домішки, що додаються.. Присадки визначають пластичність, стійкість до механічних навантажень. Бронзові сплави з входженням олова більш ніж 4% дають мінімальну усадку під час лиття, а готові деталі характеризуються високою зносостійкістю. В той же час, бронза без олова не поступається якості, володіючи відповідними, а іноді і переважаючими фізико-механічними характеристиками.

  Послуги з обробки бронзи виявляються як на ливарних, так і деформованих заготовках. Ливарний метал ідеально підходить для створення складних форм, в той час як метал, що деформується, дає необхідну пластичність для різних видів обробки.. Високоточні верстати ЧПУ забезпечують ідеальну точність при роботі з металами обох типів., дозволяючи досягати найвищої якості готових виробів. Компанія «Магнет» також обробляє бронзові полікомпонентні сплави.:

  • Берилієва бронза — славиться еластичністю та жаростійкістю, зберігає характеристики при низьких температурах.
  • Алюмінієва — Цінується за низьку щільність, малу вагу та стійкість до хімічних речовин.
  • Кремнієва — примітна своєю немагнітністю та відсутністю іскріння при ударі.
  • Свинцева — має низький коефіцієнт тертя та стійкість до термічних та ударних навантажень..
  надіслати заявку на прорахунок вартості

  Особливості обробки бронзи на токарному верстаті

  Технологія токарної обробки бронзи на верстаті ЧПУ передбачає правильний вибір мастильно-охолоджувальної рідини, тому що поверхня бронзових заготовок часто містить пори, які при використанні занадто рясного мастила можуть заповнюватися, збільшуючи навантаження на різець та знижуючи якість роботи. Тому ми вдаємося до використання вакуумних просочень, які дозволяють контролювати заповнення пор до 20% їх загального обсягу. Для отримання контуру на поверхні деталі нашою компанією використовуються такі інструменти:

  • Твердосплавні різці з широкими різальними кромками для обробки широкого діапазону подач.
  • Різці з вольфраму-карбіду, ідеально підходять для неглибоких різів та фінішних робіт на поверхні деталей.
  Надаємо також інші послуги з обробки металів
  обробка міді на токарном верстаті
  лазерне гравіювання нержавіючої сталі
  зварювання алюмінієвих сплавів
  лазерне різання листового алюмінію

  Схема роботи з нами

  Надішліть запит або зателефонуйте нам

  Обговорення завдань та затвердження креслення

  Розрахунок вартості

  Укладання договору

  Чому вигідно замовити токарну обробку бронзи у компанії «Магнет»?

  Виготовлення великих партій однакових деталей

  Висока точність робіт і якість деталей

  Обробка заготовок з різних металів

  Виготовлення деталей будь-якої конфігурації і складності

  Компанія «Магнет» пропонує послуги з обробки бронзи з використанням автоматичного режиму на сучасних верстатах ЧПУ. У цьому процесі не потрібна ручна майстерність оператора для керування різцем, натомість ключову роль відіграє правильний вибір технології та складання точного технічного завдання для верстата..

  Персонал проводить повноцінний контроль стану різця під час роботи, що допомагає запобігти появі бракованих виробів при токарної обробки бронзи. Завдяки наявності власних виробничих потужностей, ми пропонуємо послуги за вигідними цінами, одночасно гарантуючи високу якість кінцевого продукту. Кожен виготовлений виріб супроводжується відповідною документацією. А за потреби клієнта інженерний відділ готовий надати допомогу в розробці індивідуальних креслень.

  Дивіться також:

  ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

  • Для швидкого прорахунку вартості замовлення, завантажте креслення готових деталей та їх плоскої розгортки у форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

  • Разом із кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

  • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), та символи кирилицею.

  • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (електронна пошта, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.