Фрезерування алюмінію

Обробка алюмінію на фрезерному верстаті високої точності

Замовити послугу

  Фрезерування деталей з алюмінію в «MAGNET»

  Компанія «MAGNET» розташована у Київській області, у місті Біла Церква, тому легко доступна для клієнтів з Києва та області. Ми спеціалізуємося на наданні послуг з фрезерування алюмінію та інших металів на замовлення. Наші виробничі потужності дозволяють реалізовувати проекти різної складності та масштабу, пропонуючи клієнтам високу точність робіт та повну відсутність шлюбу.

  У галузі металообробки ми стали надійним партнером для багатьох компаній та приватних осіб, тому переваги роботи з «MAGNET» включають:

  • Швидку обробку та дотримання термінів. Кожен проект детально аналізується, після чого нашою стороною озвучуються попередні терміни виконання завдання. Є можливість оформлення термінового замовлення з фрезерування листового алюмінію. У виробництво запускаються проекти з різною кількістю деталей на виході, у тому числі доступне виготовлення великих партій.
  • Сучасне обладнання. Наявність верстатів із числовим програмним управлінням (ЧПУ) суттєво збільшує виробничі можливості, а також забезпечує високу точність робіт.
  • Економічна вигода для клієнтів. Володіння власними верстатами ЧПУ дозволяє мінімізувати ціну послуг, роблячи їх максимально конкурентоспроможними та доступними для замовників.

  MAGNET бере на роботу проекти на замовлення будь-якої складності, пропонуючи гнучкі рішення щодо кожного технічного завдання. Завдяки просунутим технологіям та досвідченим фахівцям, клієнти отримують гарантовану якість та оперативне виконання замовлень.

  Область застосування фрезерних робіт з алюмінію від «MAGNET»

  Рекламна індустрія - Створення елементів зовнішньої реклами, табличок, шильд

  Меблеве виробництво - Виготовлення фурнітури, декоративних елементів

  Інтер'єрний дизайн - Елементи декору в різних стилях, від хай-тек до провансу

  Сувенірна продукція - Виготовлення унікальних прикрас та предметів декору

  Фрезерування алюмінію: особливості процесу

  Алюміній, відомий своїми унікальними хімічними та фізичними властивостями, стоїть у центрі багатьох промислових процесів. Цей метал має високу стійкість до ультрафіолету, корозії та зберігає свої структурні характеристики при змінах температури та тиску. Його сріблястий колір, маленька питома вага та достатня міцність дозволяють отримати довговічні та практичні деталі. При цьому метал є досить м'яким, що робить його схильним до утворення вм'ятин і подряпин особливо при неправильній і неакуратній обробці. Для досягнення високої якості обробки металу процес фрезерування алюмінію на ЧПУ поділяється на два основні етапи.

  Перший етап

  На первинному етапі проводяться чернові роботи, де заготовці надається приблизна форма. Тут важливо підібрати правильну фрезу, яка дозволить досягти наближеної форми виробу згідно проекту.

  При цьому верстати для ЧПУ фрезерування алюмінію повинні відповідати суворим вимогам: бути міцними та мати важку станину для мінімізації вібрацій, що забезпечує точність обробки. Серводвигуни є кращим типом двигуна, оскільки вони забезпечують більш потужне та стабільне управління рухом. Потужність двигуна безпосередньо впливає на швидкість та якість різання алюмінію.

  Другий етап

  Другий етап - це чистові фрезерні роботи з алюмінію. Деталь доводиться до заданих форм та розмірів, зазначених у кресленнях. Тут використовуються додаткові насадки для створення потрібних отворів та покращення якості поверхні.

  Ми пропонуємо професійне фрезерування алюмінію, при якому використовуються спеціальні фрези з особливими заточками. Вони відрізняються способом проекції, що мінімізує налипання м'якої стружки та запобігає перегріву обертальної частини інструменту.

  Фрезерні роботи з металу будь-якої складності. Замовте попередній розрахунок!

  відправити запит

  Переваги обробки алюмінію на фрезерному верстаті ЧПУ

  Фрезерування алюмінію на ЧПУ характеризується такими перевагами:

  • можливістю виконання робіт будь-якої складності та масштабу;

  • розширений функціонал створення різних типів канавок, пазів, відрізняються профілем поперечного перерізу;

  • вилучення дефектів різу, таких як задираки, шорсткості, нерівності;

  • доступність високошвидкісної обробки, скорочує час виконання робіт.

  Фрезерная обработка алюминия - Magnet

  Варіанти ЧПУ фрезерування алюмінію

  Обробка алюмінію на фрезерному верстаті включає широкий спектр технік для виготовлення деталей з різними властивостями. Залежно від вибраного типу фрези, на поверхні заготівлі створюються спеціальні борозни, визначальні фінальні характеристики виробу:

  • Свердління та розточування отворів — досягається з використанням фрез з різальними зубами для формування отворів з високою точністю відповідності проекту.
  • Різьбофрезерування — спеціалізована обробка для створення спіральних поверхонь за допомогою кінцевих, гребінчастих та дискових різаків.
  • Процедура відрізання та розкрою — цей процес включає розбиття матеріалів на окремі фрагменти, використовуючи для цього як пальчикові, так і дискові ріжучі елементи.
  • Виготовлення шліцьових елементів та шестерень — для створення шліцьових валів та різноманітних шестерень застосовуються різні фрези, включаючи фасонні, дискові, пазові, черв'якові.
  Надаємо також інші послуги з обробки металів
  фрезерування бронзи
  різання алюмінію лазером
  зварювання нержавійки
  лазерне різання оцинковки

  Приклади наших фрезерувальних робіт

  Дивіться також:

  ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

  • Для швидкого прорахунку вартості замовлення, завантажте креслення готових деталей та їх плоскої розгортки у форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

  • Разом із кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

  • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), та символи кирилицею.

  • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (електронна пошта, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.