Послуги зі зварювання нержавіючої сталі

Виконуємо зварювальні роботи будь-якої складності

Замовити послугу

  Особливості процесу зварювання нержавіючої сталі

  Компанія MAGNET протягом багатьох років займається зварювальними роботами з нержавіючої сталі, застосовуючи при цьому різні методи зварювання. Зварювальні роботи з нержавіючої сталі – процес, вимагає високої кваліфікації та досвіду, оскільки будь-які неточності можуть призвести до небажаного утворення оксидного шару на металі. Він суттєво знижує міцність та корозійну стійкість виробу.. Щоб не допустити його появи, необхідно суворо дотримуватися технології зварювальних робіт, а також у більшості випадків використовувати захисні гази.

  При виробництві виробів як для харчової промисловості, так і промислового використання необхідне якісне зварювання нержавійки. Послуги повинні здійснюватись висококваліфікованими фахівцями, що надають гарантію на виконані роботи. При цьому їхня вартість буде в середньому ціновому діапазоні.

  Залежно від марки металу, типу об'єкта та обсягу робіт наші технологи можуть рекомендувати один із можливих методів:

  Ручне зварювання

  Ідеальна для дрібносерійного виробництва та ремонтних робіт, де потрібна увага до деталей. Підходить для більшості марок нержавіючої сталі та дозволяє зварювати у важкодоступних місцях.

  Аргонно-дугова

  Забезпечує високу якість зварного шва і часто використовується при створенні критично важливих конструкцій зі сталі марок 12Х18Н10Т та аналогічних. Цей метод вимагає застосування аргонового газу та вольфрамових електродів.

  З використанням напівавтомата

  Ефективна для серійного виробництва, тому що дозволяє прискорити процес зварювання не на шкоду ефективності. Підходить для різних типів нержавіючого металопрокату.

  Незважаючи на те, що матеріал добре плавиться та зварюється, при непрофесійному підході може статися міжкристалітна корозія. Ця побічна дія руйнує метал зсередини, що знижує несучу здатність зварного з'єднання та, як наслідок, всієї кінцевої конструкції.

  При зварюванні нержавіючої сталі на замовлення обов'язково враховується тип матеріалу. Наприклад, аустенітна нержавіюча сталь відрізняється від вуглецевої більш високим електричним опором, температурою плавлення та низькою теплопровідністю. Робота з такою сталлю вимагає використання спеціалізованих електродів та точного контролю температурного режиму..

  Замовити прорахунок вартості зварювальних робіт

  відправити запит

  Послуги зварювання нержавіючої сталі від MAGNET

  Ми виконуємо свою роботу швидко та відповідно до стандартів якості: реалізуємо 100% міцність зварного з'єднання, при цьому забезпечуючи естетичний візуальний вид швів на готовому виробі. Кожен проект виконується з повною гарантією на всі види робіт. А завдяки мобільності обладнання, клієнтам доступні всі три методи зварювання нержавіючої сталі.

  Послуги з зварювання нержавіючої сталі від MAGNET починаються з підготовки деталей, з яких складатиметься майбутній виріб. Цей етап включає:

  • обробку кромок;
  • підбір присадного матеріалу, з урахуванням його складу та діаметра;
  • точний прорахунок зазору між деталями для компенсації теплового розширення.

  Також команда MAGNET завжди враховує такі нюанси робочих процесів.:

  • використовує безконтактний підпал дуги для запобігання попаданню вольфраму у зварювальну ванну;
  • має можливість роботи як на постійному, так і на змінному струмі, що потрібно для зварювання нержавіючої сталі різних марок;
  • продуманий підбір зварювального режиму з урахуванням товщини деталей, що з'єднуються..
  Надаємо також інші послуги з обробки металів
  порошкове фарбування алюмінію
  фрезерування нержавіючої сталі на чпу
  обробка міді на токарном верстаті
  лазерне різання оцинкованої сталі

  Чому варто замовити у нас

  Висока якість

  Слідкуємо за високою якістю виробництва виробу з металу та обробки металу.

  Сучасне обладнання

  Використовуємо передове обладнання провідних європейських виробників.

  Професійні робітники і фахівці

  У нашому штаті тільки висококваліфікований персонал.

  Будь-яка складність робіт

  Виконуємо найскладніші замовлення якісно та з мінімальною витратою матеріалу

  Найкоротші терміни виконання

  Надаємо швидкі прорахунки, виробництво, і доставку. Виконуємо навіть дуже великі обсяги робіт у стислі терміни.

  Доступні ціни

  Конкурентна цінова політика.

  З чого формується підсумкова ціна зварювання нержавіючої сталі?

  На зварювання по нержавійці ціна визначається безліччю факторів, включаючи складність проекту, обсяг необхідних робіт, загальну довжину зварного шва та обрану технологію зварювання. Для уточнення вартості та отримання попередньої оцінки, рекомендуємо надіслати деталі вашого проекту через форму зворотного зв'язку на нашому сайті.

  Дивіться також:

  ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

  • Для швидкого прорахунку вартості замовлення, завантажте креслення готових деталей та їх плоскої розгортки у форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

  • Разом із кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

  • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), та символи кирилицею.

  • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (електронна пошта, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.