Токарні роботи по металу

Виконуємо токарні роботи будь-якої складності по обробці металу і виготовленні деталей.

Замовити послугу

  Послуги токарної обробки

  Компанія "Magnet" надає послугу виконання токарних робіт з металу. Токарська обробка затребувана практично при будь-якому машинобудівному виробництві. Але не кожне підприємство, працююче в області машинобудування, володіє повноцінним верстатний парк. Тому виникає необхідність в послузі виконання токарних робіт. Це може знадобитися конструкторським бюро і малим підприємствам, випусковим експериментальну або дрібносерійну продукцію. Також токарні роботи з металу можуть стати в нагоді для підприємств, працюючих в режимі поділу праці і займаються переважно кінцевої складанням виробів з готових деталей.

  токарные работы по металлу
  • Терміни: від 1 дня
  • Вартість залежить від:
   – обсягу робіт;
   – складності робіт;
   – виду матеріалу;
   – додаткових видів механічної обробки.

  Чому потрібно замовити токарні роботи у нас?

  Виготовлення великих партій однакових деталей

  Висока точність робіт і якість деталей

  Обробка заготовок з різних металів

  Виготовлення деталей будь-яких конфігурації і складності

  Точні токарні роботи по металу на замовлення. Замовте попередній розрахунок!

  відправити запит

  Наші можливості

  Токарська обробка металу на верстатах з ЧПУ здійснюється у власному цеху металообробки нашої компанії. Токарська обробка ЧПУ дозволяє виконувати виготовлення серії однакових деталей з великою швидкістю і високою точністю. Є можливість обробки заготовок із різних металів.:

  чпу токарні роботи

  • сталь;
  • нержавейка / нержавіюча сталь;
  • алюміній;
  • латунь;
  • мідь;
  • бронза;
  • титан.

  Токарні роботи по металу найбільш затребуваний спосіб механічної обробки різанням і полягають у виготовленні з металевої заготовки фігури обертання. Закріплена заготовка обертається навколо своєї осі із заданою швидкістю, а ріжучий інструмент з твердого матеріалу рухається по двох координатах (перпендикулярно і паралельно осі обертання), надаючи деталі задану форму.

  Для кожного типу металу і необхідної якості поверхні вибираються різні ріжучі інструменти, швидкість обертання деталі і швидкість руху різця. На звичайному токарному верстаті установку різців, регулювання швидкості обертання, рух різця забезпечує вручну токар. Верстат з числовим програмним управлінням в майстерні робить всі ці операції автоматично за заданою наперед програмою. Тим самим забезпечується висока точність обробки і абсолютна ідентичність серії деталей.

  Дивіться також:

  Приклади робіт:

  На верстаті з ЧПУ можна виконувати унікальні та складні вироби з металу на замовлення точно так же, як і на звичайному верстаті, тільки від оператора потрібно не майстерність керування приводами руху різця і виконання інших маніпуляцій, а правильне складання керуючої програми для ЧПУ.

  Токарний верстат з ЧПУ дозволяє виконувати в певних межах також свердлильні і фрезерувальні роботи. Для цього використовуються приводні інструменти, що дозволяє виготовляти деталь з мінімальною кількістю переустановок заготівлі.

  Також доступна до виконання токарна обробка листового металу. Вона здійснюється методом видавлювання та витяжки. На закріплену заготовку з листового металу чиниться тиск, обжимаються її по формі болванки, в результаті чого вона набуває певну форму обертання, задається болванкою. При цьому деталь нагартовивается, набуває твердість.

  Наше обладнання ЧПУ:

  Процедура замовлення токарних робіт та його виконання

  • Нашими замовниками можуть бути промислові підприємства, конструкторські бюро і фізичні особи.

  • Виконуємо токарні роботи по кресленнях замовника.

  • Термін виконання замовлення становить від 1 дня і більше.

  • Складання програми для ЧПУ займає певний час і має свою вартість. Тому швидкість виготовлення та вартість однієї деталі будуть нижчими при замовленні серійного виробництва..

  • У нас можна замовити токарні роботи будь-якої складності.

  У нашій компанії можна замовити деталі, що вимагають застосування при виготовленні, крім токарних, інших видів металообробки – лазерну різку, свердління отворів, фрезерування, згинання.

  Комплексне застосування технологій обробки металу, які пропонує наша компанія, дозволяє замовляти виготовлення деталей будь-якої конфігурації і складності.

  ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

  • Для швидкого прорахунку вартості замовлення, завантажте креслення готових деталей та їх плоскої розгортки у форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

  • Разом із кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

  • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), та символи кирилицею.

  • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (електронна пошта, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.