Металообробка на ЧПУ в Хмельницькому

Виконуємо металообробку на замовлення будь-якої складності. Від перфорації металу до різання лазером на верстатах ЧПУ у власному цеху.

Замовити послугу

  Металообробка » Металообробка в Україні » металообробка Хмельницький

  Обробка металу на ЧПУ в Хмельницькому

  Компанія “Магнет” багато років займається обробкою металу на території України. Надаємо послуги на верстатах ЧПУ і для мешканців м. Хмельницький. Цех металообробки виконує великий спектр виконуваних робіт, включаючи лазерну різку листового металу, фрезерно-токарні, зварювальні або інші види робіт. Комплексна металообробка забезпечує серійне і штучне виготовлення продукції з чітким дотриманням термінів.

  Приймаємо замовлення на всі види ЧПУ обробки металу і виробництво металевих виробів будь-якої складності або обсягів. Співробітникам компанії не буде проблемою взяти в роботу навіть самі важкі замовлення. Для кого актуальні послуги з металообробки на ЧПУ:

  • власникам великих підприємств, які потребують інвентарі або меблів з металу;
  • дизайнерам, бажаючим втілювати сміливі дизайнерські ідеї;
  • організаціям, займаються ремонтом обладнання і техніки.

  Чому потрібно замовити послуги металообробки у нас?

  ВЛАСНИЙ ЦЕХ

  ВЕРСТАТИ ЧПУ

  ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ

  ДОСТУПНІ ЦІНИ

  Попередній безкоштовний розрахунок:

  Зробити замовлення

  У нас можна замовити

  Схема роботи з нами

  Надішліть запит або зателефонуйте нам

  Обговорення завдань та затвердження креслення

  Розрахунок вартості

  Укладання договору

  Металообробка за кресленнями і 3D моделювання

  Виробляємо вироби відповідно до спеціальних готовими кресленнями клієнтів або надаємо свої послуги проектування. Професійні інженери створять необхідний креслення і технічну документацію проекту. Підготують програму для роботи на верстатах ЧПУ або скорегують вже наявну, щоб адаптувати її під виробництво.

  при потребі, створимо макет візуалізації 3D під будь-які вимоги. Розроблена інженерами тривимірна комп'ютерна модель може успішно використовуватися для багаторазового створення необхідних для замовника деталей.

  ЧПУ обробка металу на власних верстатах

  У місті Біла Церква, де розташований цех металообробки, обробляються всі види металів. Роботи виконуються за допомогою перевіреного високоточного обладнання з програмним управлінням від європейських розробників. ЧПУ обробка металу відбувається автоматично по закладеної в систему програмою, після запуску якої здійснюється безперервне виготовлення ідентичних компонентів з металу з потрібними параметрами.

  Які знають свою справу майстра ретельно стежать за процесом створення металевих виробів на всіх етапах виробництва. Металообробка на ЧПУ верстатах сприяє ефективному використанню робочого часу, а також дозволяє майже повністю виключити ймовірність виготовлення бракованих партій металевих виробів.

  Услуги металлообработки в Хмельницком
  Обработка металла в Хмельницком

  Терміни та вартість металообробки

  Обробка металу на замовлення фахівцями нашої фірми займає від одного дня при небільшій обсязі продукції. При підвищеній терміновості виконання замовлень, ми ретельно плануємо робочий графік, щоб вчасно встигнути до здачі готових деталей.

  Ціни на металообробку залежать від вибору оброблюваного матеріалу, терміновості і складності обробки, розмірів замовленої партії продукції, інших факторів. Розрахунок вартості проектів і терміни виготовлення позначаються менеджером після узгодження з клієнтом та уточнення всіх деталей.

  Обробка металу на замовлення в Хмельницькому

  Металлообработка на заказ в Хмельницком

  Металообробка на замовлення для жителів Хмельницького та області здійснюється з урахуванням запитів і вимог клієнтів. Завдяки професіоналізму наших майстрів і застосування сучасного європейського оснащення, можливо виробництво конструкцій і механізмів складних форм яких змін.

  Ми уважно ставимося до побажань клієнтів, виготовляючи деталі з високим відсотком точності відповідно до зразка і умов, зазначених у договорі. ЧПУ металообробка під замовлення дозволяє забезпечувати безперервний процес виробництва ідентичних металовиробів, досягати високої якості обробки поверхні деталей, уникати тимчасових і фінансових витрат.

  З якими матеріалами ми працюємо?

  Сталь

  Алюміній

  Нержавійка

  Бронза

  Латунь

  Чорні метали

  Доставка готових виробів

  Розглядаємо заявки з усіх регіонів України з подальшим здійсненням доставки технічних одиниць товарів поштовими службами і власним транспортом. Орієнтуючись на довгострокове співробітництво, ми піклуємося про організацію поставок металевих товарів в потрібні терміни. Доставимо готові вироби в г. Хмельницький, а також:

  Доставка металла Украина

  Дивіться також:

  ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

  • Для швидкого прорахунку вартості замовлення, завантажте креслення готових деталей та їх плоскої розгортки у форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

  • Разом із кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

  • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), та символи кирилицею.

  • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (електронна пошта, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.