Металообробка на ЧПУ в Луцьку

Обробка металу за кресленнями на верстатах з програмним управлінням. Гнуття, зварювання, різання і інша металообробка високої якості на замовлення недорого.

Замовити послугу

  Обробка металу на ЧПУ в Луцьку

  Профессиональное предприятие “Магнет” является одним из лидеров рынка металлоиндустрии с почти 30-летней историей. Производимая металлопродукция находит применение на украинском рынке, а также в странах ближнего зарубежья. Предоставляем услуги металлообработки на ЧПУ и для жителей города Луцк.

  Главной специализацией предприятия является комплексная металлообработка на станках с ЧПУ. Она включает самые востребованные виды обработки листового металла и производство металлических изделий высокого уровня качества. Независимо от сложности задачи, поставленной заказчиком, специалисты компании всегда найдут эффективные решения для реализации проектов.

  Прагнемо до постійного зростання, збільшення кількості найменувань продукції і показників якості обслуговування. Будемо раді довготривалого, перспективної співпраці з новими і постійними клієнтами.

  Чому потрібно замовити послуги металообробки у нас?

  ВЛАСНИЙ ЦЕХ

  ПРАЦЮЄМО НА верстатах ЧПУ

  дотримуватися термінів

  ДОСТУПНІ ЦІНИ

  Попередній безкоштовний розрахунок:

  Схема роботи з нами

  Надіслати заявку або подзвонити нам

  Обговорення завдань та затвердження креслення

  Розрахунок вартості

  Укладання договору

  ЧПУ металообробка на власних верстатах

  У місті Біла Церква знаходиться цех металообробки, що належить компанії "Магнет". Він обладнаний численними оснащенням, де проводиться обробка металу на замовлення за допомогою високоточних верстатів від авторитетних європейських виробників.

  При ЧПУ металообробці відбувається технологічний процес зміни розміру, форми і якості поверхні металу за заданою схемою в автоматичному режимі. В результаті виключається ймовірність будь-яких помилок у виробництві деталей.

  Работаем со всеми разновидностями металлических сплавов с применением передовых технологий металлообработки и современного металлорежущего инструмента. В список услуг, которые предлагает компания, входят фрезерные, токарные, сварочные, полировальные и другие работы. Обработка металла на станках ЧПУ обеспечивает серийное или штучное виробництво виробів з металу зі складною конструкцією і високими вимогами до якості.

  Послуги металообробки в Луцьку
  Обробка металу в Луцьку

  Металообробка за кресленнями і 3D моделювання

  Професійні зварювальники, різьбярі металу, фрезерувальники візьмуть на себе виготовлення складних унікальних деталей за ескізами замовників. Якщо в цьому є потреба, кваліфікований інженерний персонал оформить повний комплект технічної документації і розробить креслення виробу самостійно.

  Додатково можлива реалізація проекту 3D візуалізації за допомогою відповідних комп'ютерних програм. Таким чином, створена електронна модель дозволить виготовити конкретні деталі за індивідуальними запитами клієнтів.

  Обробка металу на замовлення в Луцьку

  Металообробка на замовлення в Луцьку

  Коллектив компании “Магнет” предоставляет эффективные и взаимовыгодные спецпроекты согласно индивидуальным чертежам или иной документации заказчика. Благодаря сплоченной команде профессионалов, становится возможной качественная ЧПУ металлообработка под заказ. Обеспечиваем производство любых типов металлоконструкций для разных отраслей промышленности. Выделим некоторые из них:

  • виготовлення воріт методом лазерного різання, гнуття, зварювання листового металу великого формату;
  • вогнищеві фігурні чаші для заміських ділянок або ресторанів;
  • запчастини до сільгосптехніки;
  • сталева продукція (фланці, шківи, ​​кожухи), а також багато іншого.

  Ціна і терміни металообробки

  Металлообработка в Луцке осуществляется на выгодных условиях для каждого клиента. При этом сервисное обслуживание, технические характеристики, эксплутационные свойства металлопродукции будут вне конкуренции. Стоимость услуг по металлообработке зависит от трудоемкости и сложности проекта. Постоянные или оптовые заказчики могут воспользоваться системой скидок.

  Гарантуємо своєчасне виконання замовлень - від 1 дня при невеликих обсягах. При необхідності, можливий терміновий випуск деталей згідно з домовленістю.

  C чим ми працюємо?

  сталь

  алюміній

  нержавійка

  бронза

  латунь

  Чорні метали

  Доставка готових виробів

  Компанія здатна організувати роздрібну та оптову реалізацію металопродукції з доставкою по всій Україні. Перевезення металопрокату в найкоротші терміни здійснюється нашим автотранспортом або зручною для клієнта поштовою службою. Доставимо готові вироби в Луцьк, а також:

  Доставка металу Україна

  ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

  • Для швидкого отримання прорахунку на своє замовлення, завантажте креслення готових деталей і їх плоскою розгортки в форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

  • Разом з кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

  • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), і символи кирилицею.

  • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (e-mail, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.