Металообробка на ЧПУ в Луцьку

Обробка металу за кресленнями на верстатах з програмним керуванням. Гнуття, зварювання, різання і інша металообробка високої якості на замовлення недорого.

Замовити послугу

  Обробка металу на ЧПУ в Луцьку

  професійне підприємство “Магнет” є одним з лідерів ринку металоіндустрії з майже 30-річною історією. Вироблена металопродукція знаходить застосування на українському ринку, а також в країнах ближнього зарубіжжя. Надаємо послуги металообробки на ЧПУ і для жителів міста Луцьк.

  Головною спеціалізацією підприємства є комплексна металообробка на верстатах з ЧПУ. Вона включає найбільш затребувані види обробки листового металу і виробництво металевих виробів високого рівня якості. Незалежно від складності завдання, поставленої замовником, фахівці компанії завжди знайдуть ефективні рішення для реалізації проектів.

  Прагнемо до постійного зростання, збільшення кількості найменувань продукції і показників якості обслуговування. Будемо раді довготривалого, перспективної співпраці з новими і постійними клієнтами.

  Чому потрібно замовити послуги металообробки у нас?

  ВЛАСНИЙ ЦЕХ

  ВЕРСТАТИ ЧПУ

  ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ

  ДОСТУПНІ ЦІНИ

  Попередній безкоштовний розрахунок:

  Зробити замовлення

  Схема роботи з нами

  Надішліть запит або зателефонуйте нам

  Обговорення завдань та затвердження креслення

  Розрахунок вартості

  Укладання договору

  ЧПУ металообробка на власних верстатах

  У місті Біла Церква знаходиться цех металообробки, що належить компанії “Магнет”. Він обладнаний численними оснащенням, де проводиться обробка металу на замовлення за допомогою високоточних верстатів від авторитетних європейських виробників.

  При ЧПУ металообробці відбувається технологічний процес зміни розміру, форми і якості поверхні металу за заданою схемою в автоматичному режимі. В результаті виключається ймовірність будь-яких помилок у виробництві деталей.

  Працюємо з усіма різновидами металевих сплавів із застосуванням передових технологій металообробки і сучасного металорізального інструменту. У список послуг, які пропонує компанія, входять фрезерні, токарні, зварювальні, полірувальні та інші роботи. Обробка металу на верстатах ЧПУ забезпечує серійне або штучне виробництво виробів з металу зі складною конструкцією і високими вимогами до якості.

  Услуги металлообработки в Луцке
  Обработка металла в Луцке

  Металообробка за кресленнями і 3D моделювання

  професійні зварювальники, різьбярі металу, фрезерувальники візьмуть на себе виготовлення складних унікальних деталей за ескізами замовників. Якщо в цьому є потреба, кваліфікований інженерний персонал оформить повний комплект технічної документації і розробить креслення виробу самостійно.

  Додатково можлива реалізація проекту 3D візуалізації за допомогою відповідних комп'ютерних програм. Таким чином, створена електронна модель дозволить виготовити конкретні деталі за індивідуальними запитами клієнтів.

  Обробка металу на замовлення в Луцьку

  Металлообработка на заказ в Луцке

  колектив компанії “Магнет” надає ефективні і взаємовигідні спецпроекти згідно індивідуальними кресленнями чи іншої документації замовника. Завдяки згуртованій команді професіоналів, стає можливою якісна ЧПУ металообробка під замовлення. Забезпечуємо виробництво будь-яких типів металоконструкцій для різних галузей промисловості. Виділимо деякі з них:

  • виготовлення воріт методом лазерного різання, згинання, зварювання листового металу великого формату;
  • вогнищеві фігурні чаші для заміських ділянок або ресторанів;
  • запчастини до сільгосптехніки;
  • сталева продукція (фланці, шківи, кожухи), а також багато іншого.

  Ціна і терміни металообробки

  Металообробка в Луцьку здійснюється на вигідних умовах для кожного клієнта. При цьому сервісне обслуговування, технічні характеристики, експлуатаційні властивості металопродукції будуть поза конкуренцією. Вартість послуг по металообробці залежить від трудомісткості і складності проекту. Постійні або оптові замовники можуть скористатися системою знижок.

  Гарантуємо своєчасне виконання замовлень - від 1 дня при невеликих обсягах. За потреби, можливий терміновий випуск деталей згідно з домовленістю.

  Ми пропонуємо

  З якими матеріалами ми працюємо?

  Сталь

  Алюміній

  Нержавійка

  Бронза

  Латунь

  Чорні метали

  Доставка готових виробів

  Компанія здатна організувати роздрібну та оптову реалізацію металопродукції з доставкою по всій Україні. Перевезення металопрокату в найкоротші терміни здійснюється нашим автотранспортом або зручною для клієнта поштовою службою. Доставимо готові вироби в Луцьк, а також:

  Доставка металла Украина

  Дивіться також:

  ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

  • Для швидкого прорахунку вартості замовлення, завантажте креслення готових деталей та їх плоскої розгортки у форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

  • Разом із кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

  • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), та символи кирилицею.

  • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (електронна пошта, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.